Welco esindussats naasis täna võidukatele radadele 2-1 koduvõiduga JK Tabasalu vastu

Printsipiaalses ja elektrikute jaoks tähtsas mängus alustas paremini koduvõistkond, kuid esimese poolaja keskel sai ka külalistiim rõõmsa ja rõõsa äärekaitsja juhtimisel mängu tagasi. VV Kaur Kivila näitas head reaktsiooni ja kindlat mängu ning suutis tabasalukate üritused nullida. Hoopis koduvõistkond suutis vanast heast karistuslöögist mängu juhtima asuda: Marten “Zovoexpress” Zovo hea palli lõi püüdmatult võrku kaptenikohustusi täitnud KJ Mark.

Teine poolaeg algas võrdsema mänguga, kuid midagi üleliia teravat ei suutnud kumbki sacc tekitada. Pärast paarimängulist vigastuspausi jooksis aga teise poolaja keskel väljakule Welco südametunnistus el Capitano Mikk Valtna. Vanameister mängis kena palli Karljossile ette, Joss põletas vastaste äärekaitsjad ära ja leidis tsenderdusega Rain Näkki värava eest – KÕMM, 2:0 oli tõsiasi!

Kuigi enne lõppu suutsid vastased mängu elavdada ja ühe kolli tagasi lüüa, siis hoidis Tartu Uhkus tulemust kindlalt ja jättis 3 võidupunkti Emajõe Ateenasse. Täname kõiki fänne, kes täna annelinna kogunesid ja Welco taas liigatabeli tippu aitasid!