Identiteet

Klubi on alati tundnud väga lähedast sidet oma toetajatega – suhted tribüünil valjuhäälset võistkonda toetavate fännide ja väljakul mehetegusid tegevate pallurite vahel ületavad generatsioone, sugulussidemeid, koolipinke ja kümnendeid. Koos Electric Legioniga on Welco kasvatanud oma suure sõpruskonna mitmesajaliseks – klubi fänne leidub nii Eestis kui ka kaugemal, kes võimalusel alati südamest Welcot toetavad. Welco on jäänud põhjuseks, miks igal nädalavahetusel oma sõpradega kokku saada ning nendega kvaliteetaega veeta. 

Klubi jaoks on väga tähtis, et süvendada veelgi ühtekuuluvustunnet ning hoida ja tekitada sõprussuhteid – nii korraldatakse traditsioonilisi ning menukaid klubiüritusi, kus fännid, mängijad, emad, tüdruksõbrad ja kõik Welco sõbrad saavad kokku, naudivad meeldivat seltskonda ning ajavad seda „õiget mehejuttu“ (Sest „eks see Welcojutt üks õige mehejutt ole“ – M. Valtna).

Lisaks sellele, et klubil on palju aktiivseid fänne, on Welco eriline ka selle tõttu, et ühena vähestest Eesti spordiklubidest kuulub Welco täielikult oma toetajatele-mängijatele. Nii on klubi katuseorganisatsioonis MTÜ jalgpalliklubi Welco üle 140 liikme, kes lisaks igakuisele rahalisele panustamisele räägivad aktiivselt kaasa ka kogu klubi arengus. See annab klubile juurde nii kindlust tuleviku suhtes kui ka läbipaistvust oma tegemises. Need inimesed (lisaks neile veel kümned ja kümned tõsiusksed elektrikud) tunnevad Welcoga tõeliselt sügavat sidet ning neil on suur huvi, et Welco areneks ja säilitaks oma näo ka kauges tulevikus. Nii saame ka kümnete aastate pärast oma lemmikklubile tribüünidel kaasa elada!

Tartu JK Welco - Pärnu FC Metropool 2013
Tartu JK Welco – Pärnu FC Metropool 2013