Eesmärgid

Welco on juba oma esimestest aastastest olnud kõrgete sihtide ning ambitsioonidega – oma viienda juubelihooaja eel (2012) korraldas klubi koos fännide-mängijate-Welco sõpradega klubi visiooni välja töötamiseks töötoa. Ühisel nõul ja jõul pandi kirja Welco visioon:

„Kahekümne aasta perspektiivis on Welco Eesti spordi kõige tuntum märk, mida toetab tugev klubiline organisatsioon ning mis moodustab koos fännide, mängijate, lapsevanemate, treenerite ning teiste klubi funktsionääridega hästi toimiva ning põhjalikult integreeritud terviku. 

Sportlikus plaanis on Welcol kvaliteetne noortesüsteem, mis koos kaasaegse infrastruktuuri ning kõrgeimal tasemel mängiva esindusvõistkonnaga pakub maksimaalselt häid arenguvõimalusi noortele ning samuti mängurõõmu madalamates liigades pallivatele Welco „seenioridele”.

Tähtis on säilitada fännide emotsionaalne side võistkonnaga, mis tähendab, et ka kaugemas tulevikus räägivad klubi arengu juures aktiivselt kaasa nii inimesed, kes on klubi sünni juures olnud, kui ka hiljem liitunud Welco toetajad, kes on hingega Welco juures.

Lisaks aktiivsele kaasalöömisele Lõuna-Eesti spordielus kannab Welco ka laiemat rolli ühiskonnas – klubi osaleb erinevates heategevus- ning sotsiaalprojektides, mille eesmärgiks on kohalike elutingimuste parandamine, sportlike eluviiside propageerimine jms. Welco organisatsioonina ühendab erinevaid ühiskonnagruppe ning rahvusi, pakkudes kõigile huvilistele nii sportlikku kui muid sobivaid väljundeid, aidates nii kaasa sotsiaalse sidususe suurenemisele ning ühiskonna arengule.“ (27.12.2012)

Liigume vaiksete sammudega lähemale oma klubi suurte plaanide realiseerimisele. Partnerlus meie jalgpallikool Santosega, meie oma kodu esimese etapi valmimine Raadil on vaid mõned näited meie arengusammudest pikal teekonnal. Selleks, et ilusad ja võimsad ideed ka ellu viia, vajame aga paljude heade inimeste abi. Tule sinagi ja saa üheks osaks Tartu suurimast sõpruskonnast ja Eesti kõige unikaalsemast spordiorganisatsioonist! Koos teeme suuri asju!