Astu liikmeks

Welco ajalugu 2008-2024

Kui aastal 2007 tuli kokku punt ülikooli esmakursuslastest ja Tartu gümnasistidest jalgpallientusiaste, siis ei oleks mehed ka oma kõige metsikumates unenägudes suutnud ilmselt ette kujutada, et lihtsast soovist osaleda Tartu linna jalgpallimeistrivõistlustel kujuneb välja Eesti üks tuntumaid ning omanäolisemaid jalgpalliklubisid.

“Kuldsel 2008ndal” aastal alustati liigateekonda suuresti tänu majandusbuumi laineharjal purjetanud OÜ Welco Elektri omaniku vastutulelikkusele – nii sai peasponsor ka klubi vaderiks ning JK Welco Elekter alustas oma kangelasteekonda IV liiga lõunatsoonis. Esialgses koosseisus said kokku noored ning hakkajad koolipoisid, kelle sihiks oli anda endast maksimum ning hea tiimitunde toel võidelda liigas kõrgete positsioonide eest. Seatud eesmärgid jäid aga saavutamata, sest säravad illusioonid ja hall reaalsus ei läinud kuidagi kokku. Siiski ei jäänud “elektrikute” ponnistused jalgpalliplatsil nende sõpradele-tuttavatele-pereliikmetele võõraks – mehi käis väljaku kõrval toetamas arvestatav hulk inimesi. Kuna jalgpalli ei ole aga sünnis vaikides vaadata, võtsid hakkajamad toetajad ülesse laulujoru ja toetushüüded ning õige pea oli sündinud ka Eesti jalgpalli üks legendaarseimaid fännipunte Electric Legion.

Klubi on arenenud mühinal ning 2024. aastal on meil viis täiskasvanute võistkonda ja ligi 130 mängijat, kes esindavad uhkelt Welco mustvalgeid värve nii Eesti tippliigas kui erinevates amatöörliigades. Klubi järelkasvu moodustab 17 treeninggrupiga jalgpallikool Santos, mille kõige vanemasse gruppi kuuluvad noored koputavad aasta-aastalt üha tugevalt Welco esindus- ja duubelmeeskonna uksele. Täna heitleb Welco esindusmeeskond Esiliigas kõrgete kohtade nimel, kuid süües kasvab isu ning koos alati lojaalse fännirühmituse Electric Legioniga ning ühendunud ja sihikindla töö läbi on meie jalgpallisüsteemi eesmärgiks jõuda Eesti klubijalgpalli kõrgeimasse tippu!

MTÜ Jalgpalliklubi Welco on Eestis eriline ja ka sinul on võimalus osa sellest!

MTÜ Jalgpalliklubi Welco on Eestis eriline ja ka sinul on võimalus olla osa sellest!

MTÜ Jalgpalliklubi Welco kuulub liikmeskonnale, kelle moodustavad fännid ja mängijad.

Ka sinul on võimalus olla osa sellest ägedast kogukonnast ehk astudes MTÜ JK Welco liikmeks, saad olla otsuste langetamise juures, kuuluda ägeda tutvusringkonna hulka ja nautida erinevaid boonuseid!

Mida pakume oma MTÜ liikmetele?

  1. Kaasav juhtimissüsteem: MTÜ Jalgpalliklubi Welco eristub oma unikaalse kolmetasandilise juhtimissüsteemi poolest. Igal aastal nimetab meie üldkogu, kuhu kuuluvad enam kui 160 liiget, ametisse nõukogu. Nõukogu, kes tegutseb vabatahtlikkuse alusel, valib omakorda klubi juhatuse. See süsteem tagab, et iga liikme hääl on oluline ja meie klubi arengusuunad määrab meie kogukond;
  2. Eksklusiivsed info- ja kuukirjad liikmetele: Liikmena oled aastaringselt klubi poolt saadetavate info- ja kuukirjade infoväljas, kus kajastame tähtsamaid sündmusi ja anname ülevaate meie võistkondade ja klubi tegemistest. Lisaks saad korra kvartalis kuukirja, kus tutvustame erinevate Welco persoonide lugusid;
  3. Ühisüritused: Tule ja naudi meie ühisüritusi, olgu selleks siis Welco Sõprade turniir, hooaja lõpupidu, talgupäev või muud lõbusad koosviibimised. Need üritused on suurepäraseks võimaluseks kohtuda teiste liikmetega ja veeta koos toredalt aega;
  4. Osalemine MTÜ üldkogu koosolekul: Iga-aastasel üldkogul saavad liikmed kokku, et vaadata tagasi lõppenud hooajale ja tutvuda uue hooaja eesmärkide ja plaanidega. Lisaks toimub koosolekul hääletamine, kus iga liige saab anda oma panuse nõukogu koosseisu valimisse;
  5. Erilised liikmesoodustused: Pakume oma liikmetele eksklusiivseid soodustusi Terminali tanklates – saad kütusele allahindlust 3,2-10 senti liitri kohta ja -10% allahindlust autopesule. Lisaks on klubi liikmetele iga viies Terminali teenindusjaamast ostetud kohv tasuta!
  6. Tugev võrgustik ja kogukond: Meie liikmeskond pakub võrgustikku inimestest, kes saavad sind aidata mis iganes teemal, olgu selleks vannitoa remont, õigusalased küsimused või midagi muud. Welcoga liitudes saad osa toetavast ja mitmekülgsest kogukonnast, kus alati leidub keegi, kes oskab ja soovib aidata.

MTÜ Jalgpalliklubi Welco liikmeks saab astuda igaüks – ka sina!

Meie liikmetasu algab summast 10 eurot kuus, toetussumma ülemist piiri ei ole ehk igaüks võib Welcot toetada vastavalt oma võimalustele ning soovile.

Iga liikme panus aitab meil kasvada ja areneda ning tagab lisaks võimalused, et saame oma liikmetele pakkuda parimat kogemust kõige ägedamas jalgpalliklubis!

Kasuta võimalust ja astu MTÜ Jalgpalliklubi Welco liikmeks juba täna!

MTÜ Jalgpalliklubi Welco liikmeks astumise avaldus

    Käesolevaga soovin astuda MTÜ Jalgpalliklubi Welco liikmeks ja minu avalduse vastuvõtmisel nõustun kinni pidama MTÜ Jalgpalliklubi Welco põhikirjast ja muudest reeglitest ning tasuma liikmemaksu, mis on minimaalselt 120 eurot aastas (EE957700771002718140 Jalgpalliklubi Welco).