Tervitame uut peatreenerit Jaanus Reitelit

JK Welco tervitab ametis uut peatreenerit Jaanus Reitelit, kes alustas juba vana tuttava abiliste tiimiga 3. jaanuaril esindussatsiga valmistumist Esiliiga B hooajaks!

Eelmisel aastal Viljandi Tuleviku peatreeneriks olnud Reitel toob elektrikute juurde kamaluga rahvusvahelist kogemust, olles varasemalt töötanud noortetreenerina Hollandis, Norras, USAs ja Soomes. Enne kodumaale naasmist oli Welco uus loots Rwanda kõrgliiga Heroes FC peatreeneriks.

Reitel näeb mustvalgetes head väljakutset – uut peatreenerit motiveerib võimalus viia mängijad ja tiim järgmisele tasemele. Seetõttu ei ole tema hinnangul olemuslikku vahet, kas treenida meistriliiga või madalama liiga satsi. “Welco koosseis on heal tasemel ning võistkonnas on ka mitu huvitavat ja andekat noormängijat. Selle ansambli arendamine on pikem protsess, mille jaoks tahan kindlasti koos ülejäänud kogenud staffiga luua maksimaalselt professionaalse töökeskkonna, et hoida meeste motivatsiooni kogu pika hooaja vältel,” sõnas peatreener.

Ka klubi tegevjuht Edgar Leht sõnas, et just professionaalse töökeskkonna loomine on elektrikute lähima aja peamiseks väljakutseks. “Kuigi kandidaate oli nii Eestist kui ka välismaalt, siis Jaanusega kohtudes sai selgeks, et meie visioonid võistkonna ja selle noore tuumiku arendamiseks kattuvad,” selgitas tegevjuht-wunderkind. Soovime Jaanusele jõudu ja …paneme koos uuel aastal hullu!


FORZA WLC!

Foto: Diana Jesin