Elpec on Welco uus suursponsor

Meil on väga hea meel teatada, et oleme käed löönud uue suursponsoriga, kelleks on Elpec (https://elpec.ee/). Elpec tegeleb igapäevaselt nii elektri- ja ehitusalase projekteerimise, nõustamise ja sellega seotud tegevuste kui ka üldehituse peatöövõtuga, kuid nüüd on otsustatud siseneda ka Eesti jalgpallimaastikule ja meie suureks rõõmuks tehakse seda just koostöös Welcoga.

Meie tegevjuht Edgar Leht sõnas koostöö kohta, et Elpeci lisandumisega klubi toetajate hulka jätkab klubi oma elektrilise vaibi kinnistamist nii folklooris kui laiemalt Eesti jalgpallimaastikul. “Mul on väga hea meel, et Elpec otsustas meie tegemistele oma õla alla panna. JK Welco esimene peasponsor oli elektrifirma ning täna on Elpec juba kolmas elektrivaldkonnaga seotud tegevsponsor, kes klubi toetab. Ma usun, et ühe valdkonna ettevõtete koondumine klubi taha on ilus areng ja näitab, et kuigi igapäevaselt ollakse ehk konkurendid, siis sporti toetades jääb see tahaplaanile ning koostöös saavad sündida ilusad ja suured asjad. Welco on juba aastaid toonud Eesti jalgpalli sädet ja elektrilist vaibi ning seda teeme me koos oma vingete toetajate abiga ka edaspidi. Lisaks on mul väga hea meel, et Elpeci logo läbi on Welco vormil taas esindatud elektrinool, mis Welcot toetavate inimeste südames oma erilise koha leidnud on,” rõõmustas Leht.

Elpeci poolt lõi Lehega piltlikult öeldes käed meie oma legendaarne mängumees Marten Margus, kes on vahetanud professionaalse vutimehe karjääri just Elpecis toimetamise vastu. “Kuna Welco on olnud minu koduklubi ja Elpecis on otsitud mõnda aega väljundid spordi toetamiseks, siis peale Edgari ja Elpeci inimestega arutamist jõudsime ühtsele seisukohale, et meie nägemused rohelist mõtteviisi ja ka Welco ajalugu silmas pidades, kuidas Welco kasvas välja piltlikult öeldes „elektrist“, nägime võimalust jõud ühendada”, sõnas Marten Margus. Elpeci juhatuse liige Stefani Sabrodin lisas omalt poolt nii: „Oleme nüüd mõnda aega otsinud väljundit, et sporti toetada ning jõudsime Welco juurde, kuna meie visioonid kattuvad. Kuna Welco ajalugu on elektriga seotud ning Welco uus staadion on rajatud rohelise mõtteviisiga, kus kasutatakse päikesepaneele ning energiasäästlike lahendusi, siis jõudsime järeldusele, et Welco võiks olla just meie esimene väljund spordi toetamises. Lisaks on paljudel Elpeci inimestel spordi osas just jalgpall südamelähedane spordiala ning soov on anda Eesti jalgpalli oma panus.”Welco tervitab Elpecit ja nende panust suure rõõmuga ja paneme üheskoos vingelt edasi!