Tartu JK Welco X

Welco X ehk Welco Kümme on 2018. aastal ehk Welco 10. juubeliaastal loodud võistkond, kes 2019. aastal mängib III liiga lõunatsoonis. Welco X koosneb mitmetest meestest, kes mängisid Welco eest esimestel hooaegadel ja on seega andnud oma panuse sellesse, et meie esindustiim on vaid 10 aastaga jõudnud Esiliigasse. Võistkonna peatreeneriks on Oskar Pedosk.


MängijaPositsioonSünniaegNumber
Silver JahimeesR01.07.198621
Orm-Gregori JoostPK13.03.199143
Siim KaasikR07.06.199292
Mirko KikkamägiPK31.03.198811
Roland KriibiK30.07.198869
Timo KuusK30.07.19876
Jarko LilleallikK09.11.199072
Henri LoodmaaPK02.06.199366
Rasmus LubiK10.04.1990 3
Juhan LuikK14.03.198717
Andreas LungeK13.06.198913
Villem LõbuPK10.08.198544
Mihkel LõhePK21.03.199191
Hans Christian MaasikmäePK16.06.199322
Kristjan MardoPK04.06.19887
Kristo MustK01.05.19885
Märt MägiPK07.03.199096
Mikk PehkPK06.08.1998 
Hardi PilvetK09.01.1991 
Jakob PällPK05.04.199847
Herman Klas RatasVV17.06.19961
Andres ReiljanPK26.06.19888
Lehar SavikinkR05.05.199041
Märt SoplepmannPK05.07.199820
Ragnar SuurmetsR26.09.198412
Ardi TampuuK24.03.19882
Tauri TampuuPK08.06.1986 
Henri TamverePK19.07.199442