Noortetöö

2015. aastal käivitasime oma noortetöö, kindlustamaks mustvalgetele väärikat järelkasvu, kes tulevikus sadade (kui mitte tuhandete) kaasaelajate toetusel Eesti jalgpalli kõrgeimal tasemel uhkusega meie värve võiks kanda.

Tartu JK Welco pakub kaasaegset jalgpalliharidust, mis on lastele samaaegselt nii lõbus ja nauditav kui ka õpetlik ning arendav. Klubis töötavad treenerid on kvalifitseeritud ja teotahtelised, tagamaks kõigile lastele parimat võimalikku sportimiskogemust.

Lisaks mänguoskuste arendamisele on meie jaoks väga tähtis laste kui inimeste areng ning tahame aidata kaasa enesekindlate ja edasipüüdlike noorte inimeste sirgumisele. Soovime lastele läbi jalgpalli edasi anda väärtusi, mis kehtivad nii palliplatsil kui ka väljaspool seda. Oluliseimateks nendest on meie jaoks sihikindlus, koostöö, distsipliin, töökus ja lugupidamine oma kaaslastest ja vastastest.

Meie eesmärgiks on oma tegemistesse võimalikult palju kaasata laspevanemaid ning terveid peresid, et üheskoos moodustada tore ning kokkuhoidev klubi kogukond.