Tartu JK Welco korraldab suvist lastejalgpalli linnalaagrit aastatel 2006-2012 sündinud Tartumaa lastele. Eelmisel aastal lõbusaks ja edukaks osutunud JK Welco linnalaager stardib suvevaheaja esimestel päevadel 14. juunil ning toimub kuni 30. augustini kord nädalas igal neljapäeval Tamme Staadioni kunstmurul kell 11.00-12.30. 14. juuni on ka jalgpalli MMi avapäev ning sellest lähtuvalt on ka meie linnalaager sel aastal MM-i teemaline. 

Lastega tegeleb korraga mitu JK Welco noortetreenerit ning esindusmeeskonna mängijat ning lapsed jagatakse vastavalt vanusele gruppidesse, et kõigil oleks tore ja lõbus. 

Linnalaagrisse registreerimise tasu on vaid 5 eurot, mille tasumisega kinnitate lapse registreerimise ja osalemise linnalaagri treeningutel. See on vajalik, et tagada linnalaagri treeningute kvaliteet ning et meie treenerid teaksid arvestada osavõtvate laste arvuga ja sellele vastavalt treeningud ettevalmistada. 

Registreerimise tasu palume kanda järgnevale arvelduskontole: Jalgpalliklubi Welco, EE857700771002863626 (LHV Pank), selgituseks: Linnalaager

Oodatud on kõik aastatel 2006-2012 sündinud poisid ja tüdrukud! Kõikidele laagris osalenutele kingib JK Welco mälestusmeened. Muudame laste suve meeldejäävaks!

Et Teie laps saaks osaleda suvistel jalgpallitreeningutel, täitke palun allolev ankeet. 
Email again:
Kinnitan, et laps osaleb JK Welco suvise linnalaagri treeningutel ja oleme tasunud registreerimise kinnitustasu 5 eurot